Darbo pasiūlymas: ieškome GaroCare komandos nario! Prisijunk!

by Aurelija Balkiene on February 21, 2016

ieskome vadybininko

Darbo pasiūlymas
Pardavimų vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis:
• Kompanijos, vykdančios didmeninę ir mažmeninę prekybą, atstovavimas, produktų pristatymas ir jų pardavimas;
• Esamų klientų kokybiškas aptarnavimas (seminarai mažoms grupėms, vizitai, komunikacija telefonu ir el. paštu)
• Užsakymų koordinavimas, apdorojimas ir pateikimas darbuotojams;
• Naujų klientų paieška;
• Grožio bei kosmetikos prekių rinkos analizė;
• Produktų, jų savybių, specifikacijų ir kainų išmanymas, naujų produktų pristatymas;
• Darbo organizavimas ir valdymas (darbo grafiko sudarymas ir jo vykdymo kontrolė).
• Ataskaitų rengimas;

Reikalavimai:

• Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
• Patirtis pardavimų srityje (darbo patirtis su kosmetika privalumas);
• Gebėjimas bendrauti anglų ir rusų kalbomis (raštu ir žodžiu);
• Puikūs bendravimo įgūdžiai;
• Geras darbo organizavimas;
• Puikūs darbo su MS Office programų paketu įgūdžiai
• Verslumas, aktyvumas, pozityvumas, energingumas;
• Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai spręsti iškilusias iššūkius.
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

• Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą, motyvacinius priedus;
• Nuolatines tobulėjimo galimybes;
• Draugišką ir palaikančią darbo komandą;
• Galimybę dalyvauti įvairiuose projektuose ir iniciatyvose;

Google