ELGON Primaria produktų linijos devizas – visų pirma, gydymas!

by admin on February 28, 2014

Kuo išskirtiniai ir unikalūs ELGON Primaria plaukų priežiūros produktai?

Į jų sudėtį įeina ELGON kompanijos tyrimų laboratorijose sukurta Redoksina® formulė. Redoksina® – tai unikali, patentuota formulė, kurios pagrindą sudaro mėlynieji-žalieji dumbliais ir net 20 aminorugščių.

Mėlynieji-žalieji dumbliai auga tik ekologiškai švariuose vandenyse. Viena iš tokių vietų yra Klimath ežeras Oregono valstijoje (JAV). Dumbliuose dėl didelės ežero vulkaninės kilmės mineralizacijosyra itin didelis mineralinių medžiagų kiekis. Todėl pastarųjų veikiamose ląstelėse natūralus molekulių migracijos procesas paspartėja 40 proc., o tai greičiau sunaikina pavojingus mikroorganizmus, sparčiau vyksta ląstelių regeneracija. Dumbliuose taip pat yra itin didelis vieno svarbiausių antioksidanto betakarotino, vitaminų (tarp jų ir B12, itin retai randamo augaluose), omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių kiekis, net 20 aminorūgščių. Aminorūgštys – pagrindinė plaukų ir odos sudedamoji medžiaga. Jos suteikia plaukams gyvybingumo ir energijos.

PRIMARIA Energy Bath“, 250 ml – energijos suteikiantis šampūnas pažeistiems plaukams.

PRIMARIA Nourishing Silk Mask“, 500 ml – maitinanti šilko kaukė dažytiems plaukams. Atkuria plaukų struktūrą, suteikia jiems formą, apsaugo nuo išorinio poveikio, tokio kaip šukavimas ir džiovinimas.

Produkcija pagaminta iš natūralių žaliavų, kurios, taikant naujausias technologijas, nepraranda savo natūralių gydomųjų savybių. Tai aukščiausios kokybės ir saugūs plaukų priežiūros produktai. Ne mažiau svarbus ir ekonominis ELGON produktų efektas: jie yra skalsūs, užtenka ilgam laikui.

Ieškokite šioje e-parduotuvėje arba Grožio prekių parduotuvėje Vilniuje, Vokiečių g. 15.

Google