Kosmetika veidui su fitomelatoninu FILOMELATONINA

by admin on February 28, 2014

Efektyvi, maitinanti odą ir palaikanti gerą nuotaiką psichokosmetika su fitomelatoninu.

EffegiLab laboratorija pirmoji pasaulyje sugebėjo iš pasirinktų Alpių augalų: sėjamųjų avižų (Avena Sativa), paprastųjų kraujažolių (Achillea millefolium) ir vaistinių šalavijų (Salvia officinalis), išgauti ypač daug fitomelatonino aliejaus.

Jis turi tokią pačią cheminę struktūrą, kaip ir melatoninas, kurį gamina žmogaus organizmas. Fitomelatoninas yra išgaunamas iš biologiškai žmogui artimų grynųjų augalų substratų. Kaip ir melatoninas, fitomelatoninas reguliuoja žmogaus cirkadinius ritmus – visas gyvybines funkcijas, kurios yra kartojamos cikliškai. Jis generuoja ir atpalaiduojantį, antistresinį poveikį, suteikia ypatingą emocinį pozityvumą.

fitomelatoninaFitomelatoninas – išskirtinė produkcija, išgaunama iš gamtos. Eteriniai aliejai, praturtinti melatoninu, atnaujina ląsteles, atgaivina kūną ir protą, suteikia odai energijos, prisotina deguonies ir suaktyvina mikrocirkuliaciją. Be to, detoksikuoja limfinę sistemą ir balansuoja riebalines liaukas, pasižymi išskirtiniu odą jauninančiu ir atgaivinančiu poveikiu.

Fitomelatoninas – tai produkcija, kurią galime vadinti kosmetikos psichologija. Tai ypatingos priemonės, grąžinančios ne tik kūno, bet ir sielos energiją bei gyvybingumą. Be konservantų, dažiklių, iš atrinktų neapdorotų augalinių medžiagų ir aliejų.

Fitomelatoninas – tai psichokosmetika: efektyvi, maitinanti odą ir palaikanti gerą nuotaiką!

Norėdami įsigyti, SPAUSKITE ČIA.

Google