fbpx

ELGON ICare plaukus dažantis kondicionierius be amoniako, parabenų, 16 spalvų

by admin on February 28, 2014

I-Color
ELGON ICare vidutinio intensyvumo dažantis kondicionierius plaukams suteikia nuostabų žvilgesį, gyvybingumo, žaismingas spalvas ir atspalvius plaukams. Visiškai nepažeidžia plaukų struktūros, nebalina ir netamsina plaukų.
Tinka dažytiems ir natūraliems plaukams. Galima dažyti įvairių atspalvių sruogelėmis.
Patogu ir paprasta naudoti namuose: yra su dozatoriumi, paruoštas dažymui – nereikia jo maišyti su oksidantu.
Spalva išsilaiko iki 5-6 plovimų. Iš viso yra net 16 žavingų atspalvių! Gaivaus citrusinių vaisių kvapo.

Plaukai – vienas svarbiausių dalykų, kuriam dailiosios lyties atstovės negaili nei laiko, nei pinigų. Gera žinia ta, kad šiuolaikinė kosmetikos pramonė gali pasiūlyti vis daugiau puikių sprendimų plaukams prižiūrėti, įskaitant ir plaukų priežiūros priemones. Viena iš priemonių, skirtų jūsų plaukų grožiui puoselėti, yra ELGON ICare plaukus dažantis kondicionierius. Nepraleiskite puikios progos apie jį sužinoti daugiau.

Kiekviena plaukų priežiūros priemonė pasižymi tam tikromis savybėmis. O kokios pasižymi ELGON ICare plaukus dažantis kondicionierius?

1. Tinka naudoti namuose
Dėl įvairių priežasčių, o bene dažniausiai pasitaikinti yra laiko stoka, vis daugiau ir daugiau dailiosios lyties atstovių pageidauja taupyti savo brangų laiką ir grožio procedūras atlikti tiesiog neišeinant iš namų. Tačiau tam, kad toks pageidavimas taptų lengvai išpildomu, yra reikalingos priemonės, kurios būtų pritaikytos naudoti namuose. Puiki žinia – ELGON ICare plaukus dažantis kondicionierius yra idealiai pritaikytas namuose. Šią plaukų priežiūros priemonę naudoti yra labai paprasta, tereikia iš anksto susipažinti su instrukcija. Produktas iš karto paruoštas dažymui, turi dozatorių, nereikia maišyti su oksidantu. Taigi, jei norite pakeisti plaukų spalvą tiesiog neišeidama iš savo namų, akivaizdu, jog jau radote puikiai šiam tikslui tinkančią priemonę.

2. Norinčioms paryškinti esamą plaukų spalvą
Vis dėlto, tai ne vienintelė šio produkto savybė – pastarasis idealiai tiks naudoti ir tuo atveju, jei norite tik paryškinti jau esamą plaukų spalvą. Labai dažnai galima išgirsti dailiosios lyties atstovių pageidavimą – kuo ilgiau išlaikyti esamą plaukų spalvą. Savaime suprantama, tikėtis, kad esama plaukų spalva išliks ilgai nesiimant jokių papildomų priemonių neverta, tad pats metas pagalvoti, kokios plaukų priežiūros priemonės labiausiai tiktų siekiant šio tikslo. ELGON ICare plaukus dažantis kondicionierius – vienas iš galimų sprendimų.

3. Tinka dažymui sruogelėmis
Tos merginos bei moterys, kurios neįsivaizduoja savo gyvenimo be plaukų dažymo procedūros, puikiai žino, kad šis procesas apima ne tik visos šukuosenos dažymą ar jau esamos spalvos paryškinimą, bet ir sruogelių dažymą. Būtent tokį plaukų dažymo būdą renkasi labai daug silpnosios lyties atstovių. Tai – puikus sprendimas tuo atveju, jei norisi įvairovės arba norisi išbandyti naują spalvą. Verta akcentuoti, kad ELGON ICare plaukus dažantis kondicionierius puikiai tinka ir šiuo atveju.

4. Nekenkia plaukams
Daugelis dažymo priemonių ne tik suteikia pageidaujamą spalvą, bet ir turi neigiamą poveikį. Priklausomai nuo pasirinktos priemonės, plaukai gali būti silpnesni, lūžinėti ar išsausėti. Galima tik pasidžiaugti, kad plaukų priežiūros pramonė įgyvendina vis daugiau ir daugiau sprendimų, kurių galutinis rezultatas – priemonė, neturinti jokio neigiamo poveikio. Viena iš jų yra ir plaukus dažantis kondicionierius ELGON ICare, suteiksiantis pageidaujamą spalvą plaukams, tačiau neturintis neigiamos įtakos. Viskas todėl, jog produktas gaminamas iš aukštos kokybės medžiagų, sudėtyje nėra amoniako, peroksido bei parabenų.

5. Dar gražesni plaukai
Blizgantys, minkšti, lengvai iššukuojami plaukai – kiekvienos dailiosios lyties atstovė. Norint, kad plaukai būtų būtent tokie, būtina naudoti tokį minkštinantį poveikį turinčias, blizgesio plaukams suteikiančias priemones. Toks ir yra plaukus dažantis kondicionierius ELGON ICare – jį naudojant plaukai tampa minkštesni, lengvai iššukuojami, įgauna natūralaus spindesio.

6. Plati spalvų paletė
Esate viena iš tų merginų ar moterų, kuri ypač mėgsta permainas? O galbūt niekaip negalite nuspręsti, kokia spalva jums tiktų labiausiai? Ir vienu, ir kitu atveju verta dėmesį atkreipti į plaukus dažantį kondicionierių ELGON ICare, kadangi jų spalvų paletė yra iš tiesų plati – rasite net 16 atspalvių.

Tegul jūsų gyvenime visada būna spalvų ir teigiamų permainų.

ELGON ICare plaukus dažantis kondicionierius – idealus pasirinkimas šiuolaikiškos, mėgstančioms spalvas bei permainas, norinčioms turėti gražius bei sveikus plaukus.

Norėdami įsigyti, SPAUSKITE ČIA.

ICARE 16FFB

Google