fbpx

ELGON MAN 3-jų produktų rinkinys – tai dėmesys vyrams

by admin on March 3, 2014

ELGON MAN

ELGON MAN rinkinį vyrams sudaro 3 produktai: šampūnas nuo pleiskanų, šampūnas ir losjonas (ampulės) nuo plaukų slinkimo:

ELGON MAN CHILL SHAMPOO šampūnas nuo pleiskanų vyrams, 250 ml
Šampūnas nuo pleiskanų vyriškai galvos odai su cinku. Be parabenų ir sulfatų.
Giliai valo, drėkina, šalina žuvusias ląsteles, efektyviai veikia prieš bet kokio tipo pleiskanas, stabdo mikroorganizmų ir bakterijų dauginimąsi, slopina galvos odos niežėjimą, sudirginimą, paraudimą ir diskomfortą, kurį sukelia pleiskanos. Tikras vyriškas kvapas, žvilgantys ir sveiki plaukai. Efektyvu, patikima ir atitinka šiuolaikinio vyro poreikius.
Sudėtis: cinko pirithionas mažiną uždegimą, kovoja prieš grybelius ir bakterijas, greitina odos gijimą, ramina, pasižymi fungicidiniu, antibakteriniu ir antimikrobiniu poveikiu. Keratino aminorūgštys apsaugo nuo senėjimo, stiprina plaukų struktūrą. Pantenolis drėkina, maitina ir kondicionuoja plaukus, suteikia lankstumo, apsaugo nuo plaukų slinkimo. Caoforce Complex aktyvusis kompleksas iš 5-ių augalų esencijų: kakava pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu. Turi daug sieros, baltymų, organinių rūgščių, kalcio, geležies, magnio, kalio, natrio. Stiprina plaukus, maitina ir drėkina galvos odą. Imbieras skatina kraujo cirkuliaciją, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, mažina uždegimus, saugo nuo bakterijų ir grybelių, ramina ir atgaivina galvos odą. Stiprina ir drėkina plaukus, skatina plaukų augimą ir mažina slinkimą. Kardamonas giliai valo ir tonizuoja, stimuliuoja galvos odos ląsteles. Gausu kalcio, fosforo ir cinko. Baltasis pipiras pasižymi priešuždegiminiu, antibakteriniu ir antimikrobiniu poveikiu. Guarana suteikia plaukams energijos ir stiprumo.

ELGON MAN Stimulating SHAMPOO šampūnas vyrams nuo plaukų slinkimo, 250 ml
Šampūnas nuo plaukų slinkimo vyrams. Be parabenų.
Skatina naujų plaukų augimą, greitesnę medžiagų apykaitą, drėkina galvos odą.
Sudėtis: vitaminas PP, pieno rūgštis, provitaminas B5 (stiprus odos ląstelių augimo ir atnaujinimo stimuliatorius), Caoforce Complex aktyvusis kompleksas iš 5-ių augalų esencijų. Tai efektyvu ir patikima, atitinka šiuolaikinio vyro poreikius.

ELGON MAN losjonas nuo plaukų slinkimo vyrams, 8 am. x 7 ml
Intensyvus losjonas nuo plaukų slinkimo vyriškai galvos odai. Be parabenų.
Užtikrina galvos odos ir plaukų svogūnėlio maitinimą, stimuliuoja ląstelių dauginimąsi, intensyviai drėkina. Suaktyvina plaukų svogūnėlio medžiagų apykaitą. Sudėtis: „Caoforce Complex“ aktyvusis kompleksas iš 5-ių augalų esencijų.

VASARIO Mėn. specialus pasiūlymus už 33,93 Eur vietoj 56,55 Eur. Specialų rinkinį ELGON MAN įsigykite čia.
Ieškokite šioje e-parduotuvėje arba grožio prekių parduotuvėje Vilniuje, Vokiečių g. 15.

Google