fbpx
Elgon Sublimia linija plaukams

Naujiena! ELGON Sublimia DD purškiamas sausas aliejus plaukams ir kūnui!

by admin on February 28, 2014

Nuostabaus kvapo. Plaukams ir kūnui. Tinka masažui. 100 proc. aktyvi formulė.

Profesionalus daugiafunkcinis sausas aliejus plaukams ir kūnui. 100 proc. aktyvi formulė be vandens ir alkoholio. Natūralių aliejų ir aktyviųjų komponentų dėka vienas produktas turi net 10 naudingų savybių! Purškiamas sausas aliejus greitai įsigeria, apsaugo nuo senėjimo ir žalingų UV spindulių, maitina odą, apsaugo plaukus nuo blukimo ir suteikia jiems žvilgesio.

100 proc. aktyvi formulė be vandens ir alkoholio. Be silicio, silikonų, mineralinių aliejų, konservantų.

ELGON Sublimia DD purškiamas sausas aliejus praturtintas vertingais aktyviais ingredientais, kurie kartu atlieka net 10 funkcijų!

Vertingi aktyvūs ingredientai:

  • marulos aliejus – gausu riebiųjų rūgščių, vitaminų E ir C bei antioksidantų. Drėkina, apsaugo, minkština, suteikia plaukams žvilgesio ir pasižymi antistatiniu poveikiu;
  • mongongo aliejus – Omega 6 ir vitamino E šaltinis, intensyviai drėkina;
  • tsubaki (japoninė kamelija) aliejus – antioksidantų polifenolių šaltinis. Švelnina plaukus, regeneruoja ir apsaugo juos nuo senėjimo;
  • argano aliejus – maitina, minkština ir giliai drėkina;
  • saldžiųjų migdolų aliejus – gausus riebalų rūgščių, giliai įsiskverbia į odą ir maitina iš vidaus;
  • sviestmedžio ekstraktas – minkština, palengvina plaukų šukavimą;
  • UV filtrai – apsaugo nuo žalingų saulės spindulių.

ELGON Sublimia DD Dry Oil

Dažnai sakoma, kad produktų linijos yra kur kas geresnis variantas nei pavienės priemonės – naudodami kelis produktus iš vienos linijos, pageidaujamą rezultatą pasieksite kur kas greičiau! Norite sveikų, stiprių bei tobulos išvaizdos plaukų? Šį tikslą pasiekti jums padės išskirtinės ELGON Sublimia linijos produktai: šampūnas, purškiamas kremas plaukų formavimui bei kondicionierius-kaukė, o šaltajam metų laikui – net ir maitinamasis kremas rankoms.

Google