fbpx

NAUJAS PAPILDYMAS JAU YRA! Maisto papildas CURCUMIN-GEL 95+ su ciberžole

by Aurelija Balkiene on March 20, 2020

Maisto papildas CURCUMIN-GEL 95+ geriamasis gelis

Maisto papildas CURCUMIN-GEL 95+
Skystosios formos geriamasis gelis

Maisto papildas „CURCUMIN-GEL 95+®“ yra biologiškai aktyvus, koncentruotas kurkumino kompleksas. Pasaulyje unikali ir patentuota „Hydro-Gel“ (HGC-C®) gelio formulė pasižymi dvigubu biologiniu įsisavinimu: per burną ir per žarnyną. Veikia jau po 30 sekundžių!

Pirk internetu

Internete: www.garocare.lt ir www.eurovaistinė.lt 

Kurkuminas yra pagrindinė veiklioji dažinės ciberžolės dalis – mažos molekulinės masės polifenolis, biologiškai aktyvus komponentas.

Patentuotą „HGC-C®“ gelio formulę sudaro dviejų rūšių ciberžolės ekstraktai, kurie yra įsisavinami dviem būdais: per burną – greičiausias (veikia po 30 sek.) ir efektyviausias (absorbuojamoji dalis nekeliauja per kepenis); per žarnyną – atitinka klasikinį absorbcijos kelią per kraujotaką po to, kai veiklioji medžiaga yra įsisavinama žarnyno enterocituose.

Paprasti ciberžolės milteliai yra beveik netirpūs vandenyje ir organizmas juos labai sunkiai pasisavina. Kurkuminas, patekęs į organizmą, yra greitai suskaidomas į kitus junginius ir kraujyje dažniausiai randami tik šios medžiagos pėdsakai. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog koncentruotas kurkumino gelis gali būti iki 6 kartų efektyviau pasisavinimas organizmo nei paprasti kurkumino milteliai. Dėl pažangios „Ultrasol“ technologijos kurkumino veiklioji medžiaga išsiskiria greičiau ir maksimaliai padidina šios medžiagos absorbciją. Todėl norint maksimalaus kurkumino efekto žmogaus organizmui, rekomenduojama rinktis skystąjį koncentruotą kurkuminą. Maisto papildas „CURCUMIN-GEL 95+®“ yra biologiškai aktyvus, lengvai pasisavinamas, skystas koncentruotas „HGC-C®“ kurkumino gelis, kurį paprasta ir patogu naudoti, norint pajusti naudingąsias kurkumino savybes.

Maisto papildo „CURCUMIN-GEL 95+®“ savybės:

  • Maisto papildui vartoti nereikia vandens, naudojamas tiesiai per burną;
  • Geriamasis gelis yra vienkartinėse 5 ml talpos praktiškose ir patogiose pakuotėse;
  • Skysta gelio forma idealiai tinka žmonėms, kuriems sunku nuryti tabletes ar kapsules.

curcuminDažinė ciberžolė (lot. Curcuma longa): 

  • padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą;
  • padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą;
  • padeda palaikyti normalų cholesterolio lygį kraujyje;
  • padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją;
  • padeda palaikyti normalią kepenų veiklą bei kepenų lipidų kiekį;

Vartojimas: suaugusiesiems žmonėms vartoti po 1-2 pakuotes per dieną, geriausia ne valgio metu. Nuplėškite pakuotės viršų pagal punktyrinę liniją ir pilkite gelį tiesiai į burną (geriausia – po liežuviu). Prieš nuryjant, palaikykite gelį burnoje iki 1 minutės.

Perspėjimas: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas, kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas netinkamas nėščiosioms ir vaikams iki 3 metų.

Grynasis kiekis: 100 ml (20 pak.x 5 ml)
Gamintojas: UAB „Bioenergetic LAB“, Italija.
Platintojas: UAB „Itališki aksesuarai“.

Produkto ieškokite: šalies „BENU vaistinė“, „Gintarinė vaistinė“ ir „NORFA vaistinė“.
Taip pat Vilniuje: „GaroCare“ parduotuvėje, „Vilniaus medicinos technika“. Klaipėdoje: „Veiveržos vaistinė“

Internete: www.garocare.lt ir www.eurovaistinė.lt 

 

Google