fbpx

ELGON Primaria produktų linijos devizas – visų pirma gydymas!

by admin on February 28, 2014

ELGON Primaria


Kuo išskirtiniai ir unikalūs ELGON Primaria plaukų priežiūros produktai?

Į produktų sudėtį įeina ELGON kompanijos tyrimų laboratorijose sukurta Redoksina® formulė. Redoksina® – tai unikali, patentuota formulė, kurios pagrindą sudaro mėlynieji-žalieji dumbliais ir net 20 aminorugščių.

Mėlynieji-žalieji dumbliai auga tik ekologiškai švariuose vandenyse. Viena iš tokių vietų yra Klamath ežeras Oregono valstijoje (JAV). Dumbliuose dėl didelės ežero vulkaninės kilmės mineralizacijos yra itin didelis mineralinių medžiagų kiekis, todėl jų veikiamose ląstelėse natūralus molekulių migracijos procesas paspartėja 40 proc. ir greičiau sunaikina mikroorganizmus, sparčiau vyksta ląstelių regeneracija. Dumbliuose taip pat yra itin didelis vieno svarbiausių antioksidanto betakarotino, vitaminų (tarp jų ir B12, itin retai randamo augaluose), omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių kiekis, net 20 aminorūgščių. Aminorūgštys – pagrindinė plaukų ir odos sudedamoji medžiaga. Jos suteikia plaukams gyvybingumo ir energijos.

PRIMARIA Energy Bath 250 ml – energijos suteikiantis šampūnas pažeistiems plaukams.

PRIMARIA Nourishing Silk Mask 500 ml – maitinanti šilko kaukė dažytiems plaukams. Atkuria plaukų struktūrą, suteikia jiems formą.

Produkcija pagaminta iš natūralių žaliavų, kurios, taikant naujausias technologijas, nepraranda savo natūralių gydomųjų savybių. Tai aukščiausios kokybės ir saugūs plaukų priežiūros produktai. Ne mažiau svarbus ir ekonominis ELGON produktų efektas: jie yra skalsūs, užtenka ilgam laikui.

Visos ELGON PRIMARIA produktų linijos ieškokite šioje e-parduotuvėje arba grožio prekių parduotuvėje Vilniuje, Vokiečių g. 15.

 

Google