fbpx

Naujiena! WOOM balinamosios dantų pastos!

by Aurelija Balkiene on March 17, 2020

woom

Lietuvoje jau pasirodė naujos, pagal užsakymą pagamintos ir kliniškai patikrintos balinamosios dantų pastos WOOM. WOOM sujungia premium dizainą, paprastumą ir nepriekaištingos sudėties formulę. WOOM kuria produktus, kurie keičia žmonių požiūrį į kasdienę burnos priežiūrą.

Pirk internetu

Internete: www.garocare.lt, www.drogas.lt

Mes jau įsitikinome pastų kokybe ir poveikiu, ji pasižymi estetiniu dizainu ir maloniu skoniu. Visos pastos be SLS, SLES, parabenų, chlorheksidino, triklosano, peroksido.

WOOM kompleksinė balinamoji dantų pasta TOTAL+, 75ml
♠ Aktyvuota anglis –
natūralus absorbentas, veiksmingai šalina apnašas, padeda išvengti karieso, akmenų ir apnašų susidarymo, šviesina emalį ir užtikrina ilgalaikę burnos higieną.
♠ Aukštos kokybės fluoridas (1450 ppm)
stiprina dantų emalį, skatina kalcio pasisavinimą ir slopina bakterijų augimą ir dauginimąsi bei palaiko sveiką mikroflorą, kuri mažina apnašų susidarymą ir ėduonies vystymosi riziką.
Woom_Total
WOOM natūrali balinamoji dantų pasta NATURAL+, 75ml
Išskirtinė natūrali dantų pasta, kurią sudaro 98 proc. natūralių ingredientų. Tinka veganams. Sudėtyje esantis pipirmėčių vanduo užtikrina ilgai išliekantį gaivų burnos kvapą ir neprilygstamą švaros pojūtį.
Alavijas pasižymi bakteriostatinėmis ir baktericidinėmis savybėmis.
♠ Saldžiosios stevijos ekstraktas – mažai kalorijų turintis nekariogeninis saldiklis, aktyvus antibakterinis komponentas ir antioksidantas.
♠ Aukštos kokybės fluoridas (1450 ppm).

Woom_Natural

WOOM balinamoji dantų pasta WHITE+, 75ml
Švelni ir efektyvi balinimo formulė sugrąžina natūralų dantų baltumą ir užtikrina ilgai išliekantį gaivų burnos kvapą ir neprilygstamą švaros pojūtį.
♠ Kalcio glicerofosfatas mažina emalio rūgšties eroziją ir skatina remineralizaciją ir padeda apsaugoti nuo gingivito (dantenų liga).
♠ Aukštos kokybės fluoridas (1450 ppm).

Woom_White
WOOM balinamoji dantų pasta su aktyvuota anglimi CARBON+, 75ml
Efektyvi balinamoji dantų pasta su aktyvuota anglimi ir aukštos kokybės ingredientais pasižymi maloniu skoniu, suteikia neprilygstamą švaros ir gaivumo pojūtį bei užtikrina maksimalią apsaugą. Be SLS, SLES, parabenų, chlorheksidino, triklosano, peroksido.
Aktyvuota anglis – natūralus absorbentas, veiksmingai šalina apnašas, padeda išvengti karieso, akmenų ir apnašų susidarymo, šviesina emalį ir užtikrina ilgalaikę burnos higieną.
♠ Aukštos kokybės fluoridas (1450 ppm).

Woom_Carbon_plus

Grynasis kiekis: 75 ml
Gamintojas: WOOM, Ispanija.
Platintojas: UAB „Itališki aksesuarai“.

Produkto ieškokite: šalies „Drogas” parduotuvėse ir internete: www.drogas.lt
Taip pat www.garocare.lt

Google